Konkursy SP10

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Dnia 08.03.2019r odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „How much do you know about English – speaking countries”.  W  konkursie brało udział 15 uczniów z klas IV-VIII. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie z trzema najwyższymi wynikami:
* Gaspar Mackiewicz – 33 pkt
* Mateusz Kusek – 30 pkt
* Jakub Ruszewski  – 30 pkt
* Emil Piotrowski – 29 pkt
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie konkursem, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wysokich wyników podczas rywalizacji z innymi szkołami na kolejnym etapie!!!Dorota Karmiłowicz

„ZE ZDROWIEM NA TY”
W dniu 26 lutego 2019 braliśmy udział w konkursie „ZE ZDROWIEM NA TY” w Szkole Podstawowej nr 4 w Suwałkach. Zajęliśmy II i III miejsce. Gratulujemy tak zdolnych i mądrych dzieci. Odbiór nagród odbędzie się podczas Święta Szkoły w SP 4.
 Mariola Wróblewska

Konkurs „Ozdoby bożonarodzeniowe”

altDnia 20 grudnia 2018r. został rozstrzygnięty Konkurs „Ozdoby bożonarodzeniowe”. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i cierpliwością. Komisja oceniła prace:

Michał Gwiazdowski     2e  -    I miejsce

Bartosz Chmielewski    2e -    II miejsce

Dawid Domaradzki       2e -    III miejsce

Maja Łukaszewicz        2e -    III miejsce

Kacper Jaśko          2e  -    wyróżnienie

Magda Nadziejko   2e -    wyróżnienie

Dziękujemy za  zaangażowanie i pomysłowość.

Wyróżnienie w konkursie literackim "Wiersze z szuflady"

11 stycznia 2019 r. odbyło się podsumowanie Regionalnego Konkursu Literackiego pt.  ,,Wiersze z szuflady", organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała  Paulina Opanowska z klasy 8c, uczennica p. Beaty Zdancewicz.

Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej
W dniu 29 listopada 2018r. Julia Jarmołowicz uczennica klasy VIII a została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność i formy ochrony przyrody w Polsce”. Gratulujemy sukcesu.