Kiermasz Charytatywny
W dniach 25.03- 6 .04.2019r  naszej szkole odbywał się Kiermasz Charytatywny na rzecz Wiktorii. Organizatorem był Szkolny Klub Wolontariusza . Pieniądze uzyskane ze sprzedaży słodyczy oraz przedmiotów podarowanych przez uczniów przekazaliśmy na konto Fundacji "Promyk".
 Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze przedsięwzięcie.

Dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom SP 10, którzy aktywnie włączyli się do akcji polegającej na zbiórce karmy dla psów i kotów będących pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Suwałkach.  Cieszymy się, że macie w sobie tak wiele wrażliwości i chcecie pomagać.
Dziękujemy, Szkolny Klub  Wolontariusza

Prośba o wsparcie loterii na rzecz leczenia uczennicy z naszej szkoły

Od dnia 11 marca rozpoczynamy zbiórkę fantów na loterię, z której dochód zostanie przekazany na wsparcie leczenia naszej uczennicy, Wiktorii. Przedmioty przeznaczone na loterię można przynosić do sali 313 lub pozostawić w portierni.
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariusza, Beata Zdancewicz

Serdecznie dziękujemy

uczniom, którzy włączyli się w akcję zbiórki makulatury. Zebraliśmy jej 1222kg . Pieniądze ze sprzedaży zostały przekazane Fundacji Przyjazny Świat Dziecka.
Szkolny Klub Wolontariusza

Zbiórka makulatury
Rozpoczynamy zbiórkę makulatury na rzecz potrzebujących.
Makulaturę można przynosić do szatni już od piątku. Osoba, której pomożemy zostanie wybrana przez uczniów.

opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Beata Zdancewicz

Więcej artykułów…