Ścieżka powrotu

Start

Rekrutacja 2021/2022

Egzaminy

Szkoła

Szk. Podstawowa

Projekty

Fotogaleria


Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • JW_SIG_PRG
Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach
Konkurs „Moje Miasto Suwałki”

4 czerwca 2014r. w Urzędzie Miasta Suwałki odbyło się podsumowanie I Miejskiego Konkursu „Moje Miasto Suwałki” zorganizowanego przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. Uczennice naszego gimnazjum odebrały z rąk Pana Prezydenta Czesława Renkiewicza nagrody w kategorii III – konkursu fotograficznego pod hasłem „Moja ulica, moja dzielnica”.


NASZE LAUREATKI:
II miejsce - Sara Łoboda (kl. 3d)

III miejsce – Klaudia Chalecka (kl. 3b)

Wyróżnienia: Natalia Luty (kl. 3d)

                       Zuzanna Witek (kl. 3d)

                       Agnieszka Kruszko (kl. 3a)

Zdjęcia zostały wykonane pod kierunkiem: p.Joanny Karczewskiej i p.Moniki Kudela.

 
GRATULUJEMY !!!!!
{gallery}fotogal13_14/gim13_14/31_konksuwmoje{/gallery}
 
300-lecie Suwałk
altalt
Biblioteka  szkolna  przygotowała cykl wystaw  z okazji „300-lecia Suwałk” . Zgromadzone materiały podzielono tematycznie: 1. Suwalczanie 300-lecia  2. Z historii Suwałk 3. Suwałki w literaturze. Książki zgromadzone na wystawie przedstawiają znanych i zasłużonych suwałczan oraz dzieje Suwałk.
 
 
Na zajęciach czytelniczych cyklicznie omawiane są sylwetki znamienitych suwałczan. W marcu odbędzie się spotkanie z historykiem A. Matusiewiczem dotyczące powstania naszego miasta Suwałki.
 
 
Uroczyste pasowanie uczniów klas I na czytelników
altalt
Jak co roku w II semestrze odbyło się pasowanie uczniów klas I  na czytelników biblioteki. Nauczyciele bibliotekarze przedstawili dzieciom teatrzyk kamishibai pt.  „Kot w butach”. Po złożonej przysiędze uczniowie uroczyście zostali przyjęci w poczet czytelników.
 
Złoto było blisko


Z rozegranych w Kępnie Indywidualnych Mistrzostw Polski młodzików w badmintonie zawodnicy SKB Suwałki wracają z dwoma srebrnymi medalami. Wywalczyli je debel chłopców Filip Krukowski i Michał Sobolewski oraz para mieszana Michał Sobolewski i Ewelina Podziewska.

Gratulujemy.

źródło: http://www.suwalki24.pl/article/2,zloto-bylo-blisko


 
« pierwszapoprzednia121122123124125126127128129130następnaostatnia »

Strona 123 z 234


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG